Cuma, Ocak 22, 2021
Ana Sayfa Haber Netflix Watch Party: Arkadaşlarınızla aynı anda film akışı!

Netflix Watch Party: Arkadaşlarınızla aynı anda film akışı!

Merhaba Film severler, bu yazıda Netflix ve Google ikilisinden söz edeceğim. Netflix için yeni Google uzantısı birbirinden ayrı gösteriler ve filmler izlerken arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlıyor. 😉

Yeni koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe ve kendi kendine karantina nedeniyle filmlere gitme veya grup gezisi yapma günleri (geçici olarak) durdu. Ancak, çıldırmak ve sosyalleşmek gerekiyorsa, Netflix Party adlı ücretsiz bir Google Chrome uzantısını alın.

Uzantı, sizin ve arkadaşlarınızın masaüstünüzde aynı anda şov ve film akışına izin verir. Ayrıca davet edilen gruptaki herkesin filmleri duraklatmasına, oynatmasına, hızlı ileri ve geri sarmasına olanak tanır, böylece her zaman aynı zaman diliminde olursunuz.

Ayrıca, siz ve arkadaşlarınızın filmde neler olduğunu tartışabileceğiniz bir yan sohbet çubuğu da var – sanki birlikte kanepede oturuyormuşsunuz gibi. Partinize aynı anda kaç kişinin katılabileceğini görmek için ulaştık, ancak Netflix Partisi hemen yanıt vermedi.

Netflix Partisi sadece tüm gün yalnız hissetme stresini hafifletmekle kalmayacak, aynı zamanda günün sonunda bekleyebileceğiniz bir şey olacak. Film izlemenizi aileniz ve arkadaşlarınızla senkronize etmek için Netflix Party uzantısını nasıl indireceğiniz, yükleyeceğiniz ve kullanacağınız için okumaya devam edin.

Grubunuzdaki herkesin bir Netflix hesabı olması gerek

Bunun çalışması için davet ettiğiniz herkesin Netflix’e erişimi olmalıdır. Hesabınız yoksa Netflix, yeni aboneler için 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Yeni bir abone değilse, hesaplarını ayda 9 dolar karşılığında yeniden etkinleştirebilir ve istedikleri zaman iptal edebilirler.

Google uzantısını indirin
Netflix’e kaydolduktan veya bilgisayarlarına giriş yaptıktan sonra herkes Netflix Party uzantısını indirmelidir. Bu kadar.

  1. Google Chrome tarayıcınızda netflixparty.com adresini ziyaret edin.
  2. Netflix Partisini ücretsiz alın.
  3. Uzantıyı indirmek için Google Chrome web mağazası sayfasına yönlendirilirsiniz. Chrome’a Ekle’yi tıklayın.
  4. Bir açılır kutu açılacaktır. Uzantı Ekle’yi seçin. Şimdi tarayıcı araç çubuğunuzda gri bir NP simgesi göreceksiniz.

Arkadaşlarınızla film izlemeye başlayın!

Uzantıyı indirdiğinize göre, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte şovlar ve filmler izlemeye başlayabilirsiniz. Nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

İşte adımlar;

  1. Google Chrome tarayıcınızda yeni bir sekme açın ve Netflix’te oturum açın.
  2. İzlemek istediğiniz bir şovu veya filmi bulun ve tıklayın.
  3. Şimdi NP (Netflix Partisi) simgesinin griden kırmızıya değiştiğini göreceksiniz. Simgeyi tıklayın ve Partiyi başlat’ı seçin. Sunucuyu duraklatacak ve oynatacak tek denetleyici olmayı seçebilir veya herhangi birinin kontrolü ele geçirmesine izin verebilirsiniz.
  4. URL’yi açılır kutudan kopyalayın ve gruba davet etmek istediğiniz herhangi birine gönderin.
  5. Sohbet odası ekranın sağ tarafında görünecektir. Oradan, birisinin partiye ne zaman katıldığını görebileceksiniz.
  6. Artık ailenizle ve arkadaşlarınızla gülebilir, ağlayabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Bir sonraki haberde görüşmek üzere 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar