Cumartesi, Ocak 23, 2021
Ana Sayfa İnternet Nvidia GeForce Now'a her hafta yeni oyunlar vaat ediyor

Nvidia GeForce Now’a her hafta yeni oyunlar vaat ediyor

GeForce Now , tartışmalı oyun platformu için iyi haberler

Nvidia, GeForce Now bulut oyun hizmetinin Remedy Entertainment’ın bilim kurgu aksiyonu Control ile başlayarak her Perşembe yeni oyunlar almaya başlayacağını söyledi .

Duyuru, Activision Blizzard , Bethesda Softworks ve 2K Games gibi yüksek profilli oyun yayıncılarının Şubat ayının başından beta sürümünden bu yana tüm kütüphanelerini çektiğini gören tartışmalı platform için oldukça iyi bir haber.Anlaşmanın bir kısmı, Kontrol’ün daha gerçekçi görseller için ışın izleme efektleri sağlayan Nvidia’nın RTX kartları kullanılarak GeForce Now’da da oynatılabileceği anlamına geliyor . Nvidia’nın Kontrol’ü nasıl güvence altına aldığı tam olarak belli değil , ancak platform için açıkça destek veren Epic Games CEO’su Tim Sweeney ile bir ilgisi olabilir.

“Epic Games olarak GeForce NOW hizmetini yürekten destekliyor ve zaman içinde entegrasyonu geliştireceğimize söz veriyoruz.” Epic Games , yayın etiketi altında Remedy Entertainment’ın gelecekteki oyunlarının haklarını da güvence altına almıştır . Bu nedenle, Epic, Remedy ve Nvidia’nın GeForce Now ile ilgili olarak iyi şartlarda olduğunu söylemek doğrudur.

“Bu haftadan itibaren, çoğu sürümü Perşembe günlerine göre ayarlıyoruz. Böylece üyelerimiz ne zaman kütüphane güncellemelerini arayacaklarını bilirler. GeForce Now, yeni oyun lansmanlarını mümkün olan en yakın zamanda piyasaya sürmeye devam edecek. ”diyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar