Cuma, Ocak 22, 2021
Ana Sayfa Android Spotify çocuk uygulamasını ABD, Kanada ve Fransa'ya getiriyor

Spotify çocuk uygulamasını ABD, Kanada ve Fransa’ya getiriyor

Salgın yüzünden çocukların evde sıkışıp kalmasına Spotify göz yummadı. Umarım en yakın zamanda Türkiye’de de aktifleşir.

Spotify, bir sürü çocuğun evde yapacak hiçbir şeyi olmadığı için çocuk uygulamasının sunumunu genişletiyor. Şirket, Spotify Çocuk’u bugün ABD, Kanada ve Fransa’ya getirdiğini açıkladı. Reklamsız iOS / Android uygulaması yalnızca Spotify Premium Aile aboneleri tarafından kullanılabilir ve üç yaş üstü çocuklar için uygun içerik barındırır. 

Spotify , uygulamayı ilk olarak Ekim ayında İrlanda’da başlattı ve o zamandan beri, uygulama hala beta olarak kabul edilmesine rağmen, birden fazla ürün ayarlaması yapıldı. Lansmandan bu yana geçen beş ay içinde Spotify, uygulamanın artık kataloğunda 8.000’den fazla şarkı olduğunu, yüzde 30’luk bir artış olduğunu ve bu içeriğin yüzde 50’sinin yerelleştirildiğini söylüyor. Uygulama ayrıca 60 saatlik sesli kitaplar ve hikayelerin yanı sıra ninniler, sakinleştirici müzik ve sesler ve yatmadan hikayeler gibi daha fazla uyku zamanı içeriğine de sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar