Pazartesi, Nisan 19, 2021
Ana Sayfa Kripto Para Kripto Ticaret Platformu 2019'da % 737 Gelir Artışı Bildirdi

Kripto Ticaret Platformu 2019’da % 737 Gelir Artışı Bildirdi

Kurum odaklı dijital varlık ticaret platformu OSL’nin operatörü Hong Kong Borsası listesinde yer alan BC Group, 2019 yılında gelirinde %737 artış bildirdi.

31 Mart’ta BC Group , OSL dijital varlıklar platformunun 2018’in sadece %6’sından, Grubun gelirlerinin %44’ünü oluşturan en büyük gelirin 2019 yılına ait olduğu için 2019 yılının kazananı olduklarını açıkladı .

OSL dijital varlıklar platformu, tezgah üstü aracılık, Hizmet olarak Yazılım araçları, saklama hizmetleri ve kurumsal dijital varlık alışverişini içeren kurum hizmetleri sunmaktadır. BC Grubu’nun 2019’daki yıllık toplam geliri, yukarıda belirtildiği gibi, bir önceki yıla göre %737 artışla 72 milyon RMB (10 milyon $) oldu.  Gelirdeki bu artışa, OSL’nin Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu’nun dijital varlık ticareti platformları için yeni düzenleyici çerçevesi altında düzenlenmiş faaliyetler yürütmek için lisans başvurusu sunması eşlik etti .

BC Group CFO’su Steve Zhang şunları söylüyor:

“2020 yılında Hong Kong’da dijital varlıklara yönelik lisanslamanın tanıtımını bir çekim noktası olarak görüyoruz. Bu, dijital varlık alanına kurumsal katılımı canlandıracak ve geleneksel menkul kıymetler dijitalleşmeye devam ettikçe BC Group ve OSL dijital varlık platformu işimizin büyümesini hızlandıracak. ”

Dijital varlık menkul kıymetler piyasasının 2024 yılına kadar% 5.000’in üzerinde büyüyerek 11 trilyon $ ‘a ulaşacağı tahmin edilen BC Group, enerjilerini yönetimi güçlendirmeye odakladığını ve yeniden markalaşmanın dijital varlık ürünleri ve hizmetleri olduğunu söyledi. 

Stratejiler arasında Temmuz 2019’da Singapur’da yeni bir OSL ofisi açılması, büyük kuruluşlara SaaS satış çabalarının yoğunlaştırılması ve 2020 Ocak ayında devam eden genişlemeyi finanse etmek için 36 milyon dolarlık bir hisse yerleştirilmesi yer alıyor.

COVID-19 salgınının ortasında dünya piyasalarındaki kargaşaya rağmen, firma bunun finansal hizmetlerin dijital varlıklara geçişini engelleyeceğini düşünmüyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar