Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Mobil Apple Apple iOS uygulama güncellemeleri, bilinmeyen nedenlerle yeniden yayınlanıyor

Apple iOS uygulama güncellemeleri, bilinmeyen nedenlerle yeniden yayınlanıyor

Bir hatayı mı düzeltiyorlar? Hata mı ekliyorlar? Emin değiliz.

İPhone veya iPad’inizde beklenmedik güncellemeler gerektiren düzinelerce uygulama varsa endişelenmeyin: yalnız değilsiniz. Bazı nedenlerden dolayı, Apple’ın yakın zamanda yayınlanan uygulama güncellemelerini yeniden yayınladığı görülüyor. Bundan dolayı kullanıcıların bazı uygulamaların en son sürümünü yeniden yüklemeleri gerekiyor.

Kökdizin ekibi arasında, beklenmedik güncellemelerin sayısı 20’den 100’e kadar değişti ve güncellemeler App Store’un derinliklerinden kaynaklanıp ayın başına kadar uzanıyordu. Deneyiminiz, elbette, kaç uygulamaya sahip olduğunuza ve bunları sık sık güncellediğinize bağlı olarak değişecektir.

Tam olarak bu güncellemelerin neden yeniden yayınlandığı açık değil, ancak MacRumors’un belirttiği gibi, iOS 13.5’ten itibaren uygulamaları etkiliyor gibi görünen bir hata ile ilgili olabilir. Bu hata, bazı uygulamalara erişilememesi anlamına geliyordu. Kullanıcıları bilgilendiren bir hata mesajı vardı: “Bu uygulama artık sizinle paylaşılmıyor.” Uygulamanın ayarlarını ve verilerini kaybetmeden tekrar çalışmasını sağlamak için hızlı düzeltme, Ayarlar> Genel> iPhone Depolama Alanı üzerinden uygulamayı boşaltmak ve ardından yeniden yüklemektir. Bu özel “artık sizinle paylaşılmadı” hatasına neyin neden olduğunu bilmiyoruz, ancak ifade bir tür kimlik doğrulama veya sertifika sorunu olduğunu gösteriyor.

Uygulama güncellemelerinin yeniden yayınlanması bu hatayı düzeltmek içindir, ancak bu sadece bir teoridir. Sorun ne olursa olsun, herhangi bir uygulama işlevselliğini bozmuyor gibi görünüyor. Sadece güncelleyin ve devam edin, genellikle yaşam için iyi bir slogan.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar