Apple kulaklık uçlarını değiştirmenizi sağlıyor

Apple AirPods

Premium AidPods Pro, kişiselleştirilebilir bir uyum için kutudan çıkan üç silikon kulak ucu (küçük, orta ve büyük) ile birlikte gelir. Kablosuz Bluetooth kulaklıkların standart versiyonundan farklı olarak , “Pro” modeli, dış gürültülerin kullanıcının dinleme deneyimini engellememesi için tasarlanmış Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahiptir. 

Saydamlık modunda, kuvvet sensörüne basıldığında, istenirse ortam seslerinin kulakiçi kulaklıklardan duyulması sağlanır. IPX4 sertifikası ile ter ve hafif su sıçramaları kulakiçi kulaklıklara zarar vermemelidir.

9to5Mac’e göre Apple, yırtık veya kayıp kulak ucuna sahip olanların değiştirilmesini kolaylaştırdı. Daha önce, AirPod Pro sahipleri bir yedek ipucu almak için Apple Destek ile iletişime geçmek zorundaydı, ancak şimdi bir kit çevrimiçi Apple Store’dan 7,99 dolar karşılığında satın alınabiliyordu. Her kit, Büyük, Orta veya Küçük boyutlarda bulunan iki yedek ipucu ile birlikte gelir.


Apple Store’a www.apple.com adresinden veya Apple Store uygulaması üzerinden ulaşılabilir. İkincisini iOS cihazınızda yoksa AppStore’dan ulaşabilirsiniz. AirPods Pro’ya gelince, aynı konumlardan 249 $ karşılığında bir çift satın alabilirsiniz. Kulakiçi kulaklıklarda kablosuz şarj kutusu bulunur.

Apple AirPods
Artık AirPods Pro için çevrimiçi Apple Store’dan değiştirme ipuçları sipariş edebilirsiniz


Cihaz, Apple’ın hızlı büyüyen Wearables, Ev ve Aksesuarlar ünitesinin bir parçasıdır ve sadece en çok satan ‘ısıtılabilir’ (AirPods) değil, aynı zamanda dünyanın en popüler akıllı saatini içerir. Şirketin 2019 tatil alışveriş sezonunu (Ekim’den Aralık’a kadar daha kesin olmak üzere) içeren 2020 yılının ilk çeyreği için, önceki yılın aynı çeyreğine göre %37 artarak 10 milyar dolar satış yaptı.