Salı, Mart 2, 2021
Ana Sayfa Mobil B&H, Galaxy Buds+ cihazını indirim ile satışa sundu

B&H, Galaxy Buds+ cihazını indirim ile satışa sundu

Dünyanın en iyi kablosuz kulakiçi kulaklıkalrı için tek bir aday seçmek kesinlikle zor olsa da, Samsung Galaxy Buds+ şüphesiz bu tür listelerin başında veya üstündedir. Ticari olarak bu kötü çocuklar büyük ölçüde gösterişli tasarımıyla korumuşlardır. Ortam Aware teknoloji ve hatta genel ses kalitesi.

Galaxy Buds + ile ilgili harika olan şey, Samsung’un orijinal Tomurcuklarından sadece biraz daha pahalı olması ve kablosuz şarj kılıfıyla birlikte AirPods Pro ve Pro olmayan ikinci nesil AirPod’ları da düşüren 150 dolarlık perakende satış fiyatıdır.

Her şey göz önüne alındığında, muhtemelen Galaxy Buds + kullanılabilirliğinin ilk birkaç ayında yetkili satıcılar tarafından sunulan çok sayıda harika fırsat ve önemli indirimler görmeyi beklemiyordunuz, ancak Samsung ve AT&T’den sonra B&H Fotoğraf Videosu şimdi alıcılara bir şans veriyor kesinlikle hiçbir dizeleri bağlı ile biraz para tasarrufu.

Android ve iOS uyumlu gerçek kablosuz kulaklıkları yukarıda adı geçen 149,99 $ liste fiyatından iyi bir 25 dolar almak için herhangi bir şeyle birlikte satın almak zorunda değilsiniz , ancak B&H, ücretsiz bir 9W Samsung kablosuz şarj pedi de atıyor. Yani, evet, normalde sizi en az 190 $ geri alacak olan iki ürün için sadece 124.99 dolar ödemeye bakıyorsunuz. 
Tahmin edebileceğiniz gibi, yukarıda belirtilen kablosuz şarj cihazı hem iPhone’larda hem de Android telefonlarda çalışıyor ve tam olarak hızlı olmasa da, evde veya ofiste kullanımı oldukça kolay ve güvenilir ve güvenli olabilir.

İndirimli Samsung Galaxy Buds + ile ilgili olarak, 125 dolarda mevcut tek renk seçeneğinin beyaz olduğunu belirtmek önemlidir, ancak ekstra 25 $ öksürmek istiyorsanız, dünyanın en büyük cep telefonu üreticisi küçücük satıyor. mini kulaklıklar içinde 9W kablosuz şarj pad.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar