Dell artık İphone’ları bilgisayarınızdan kontrol etmenizi sağlıyor

Dell Mobile Connect

Dell Bilgisayarı olup İphone kullanan takipçilerimiz için iyi haberim var 🙂 Dell Mobile Connect artık ekran yansıtmayı destekliyor .

Modern bir Dell bilgisayarı olan bir iPhone kullanıcısıysanız şahane haberlerim var.Artık telefonunuzun ekranını PC’nize yansıtabilir ve Dell’in Mobile Connect uygulamasını kullanarak kontrol edebilirsiniz .İlk olarak bilgisayarınıza Dell Mobile Connect uygulamasını yükleyin.Telefonunuza İOS uygulamasının 3. sürümünü yükleyin.Bu uygulamalar PC’nizin klavyesini ve faresini kullanarak telefonunuzu kontrol etmenizi sağlar ayrıca iki cihaz arasında fotoğraf ve video dosyalarını aktarabilirsiniz.

Artık iPhone uygulamasını ön planda açık tutmanıza gerek kalmadan SMS mesajları da gönderebilirsiniz. Dell’in web sitesi , iOS’taki dosya aktarımlarının fotoğraf ve videolarla sınırlı olduğunu belirtiyor. Dell, yeni iOS işlevinin yanı sıra Android kullanıcılarının da artık akıllı telefonlarından MMS dosyaları göndermek için bilgisayarlarını kullanabileceklerini söylüyor. Android kullananlar üzülmesin diye bunu da belirtelim.

Tüm Dell Bilgisayarları İçin Geçerli mi ?

Maalesef. Dell’in yeni uygulamasını kullanabilmek için 2018 veya daha yeni bir Dell dizüstü bilgisayara sahip olmanız ve iPhone’unuzun iOS 11 veya daha yeni bir sürümünü çalıştırması gerekiyor. Desteklenen Dell dizüstü bilgisayar serileri arasında XPS, Inspiron, Vostro, Alienware ve G Serisi bulunur. Dell, güncellemenin bu hafta boyunca kademeli olarak yayınlanacağını söyledi.