Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Mobil Google Pixel 4 ve 4 XL modeli bugüne kadar en yüksek indirimi...

Google Pixel 4 ve 4 XL modeli bugüne kadar en yüksek indirimi ile satışta!

Pixel 4a teknik olarak ileri teknoloji bir cihaz olmasa da, Google modern tasarımı, saygın genel özellikleri, muhtemelen harika kamerayı ve hızlı yaklaşan koruyucunun makul fiyat noktasını zaten azaltılmış kitle çekiciliğini daha da etkileyecektir.

Geçen sonbaharda Pixel 4 ve 4XL ne durumda idi?
Başlangıçta sırasıyla 899 dolar ve 999 dolar’ın tartışmasız yüksek başlangıç ​​fiyatlarında piyasaya sürülen 5.7 ve 6.3 inç Snapdragon 855 versiyonları mevcut. Kendi üreticisinin yanı sıra bir dizi yetkili perakendeci ve taşıyıcıdan iyi bir indirim aldı.

Fırsatlar aylar geçtikçe daha da iyiye gitti ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde Pixe 4 duo’yu, Pixel 4a’nın merakla beklenen duyurusunun önüne eklenmiş. Hiçbir sorun olmadan şimdiye kadarki en düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hem Piksel 4 ve Piksel 4XL hem de 64 ve 128 GB depolama seçenekleri daha az resmi çevrimiçi ABD’deki Google Store. Yanı sıra Best Buy. Amazon ve B ve H Photo Video gibilerin normalden daha iyi olarak 300 dolar’a satılıyor. 

Arama devi, en son ve şimdiye kadarki en büyük promosyonlar için belirli bir son kullanma tarihini listeleyen tek kişidir. Bu rekor yüksek indirimlerin Pixel 4 veya 4’ü yapıp yapmadığına karar vermek için ellerinizde bolca zamanınız olacak gibi görünüyor. Bir atış yapmaya değer XL.

Google Pixel 4 serisi
Google Pixel 4 serisi

9 Mayıs oldukça uzak bir bitiş tarihidir. Ancak farklı perakendeciler farklı planlara sahip olabilirler. Belirli renk seçeneklerinden gelmek genellikle diğerlerinden daha zordur. 

Örneğin, “Oh So Orange” rengi yalnızca 64 g dahili depolama alanına sahip Pixel 4 bebek için ve bu yazı yazılırken yalnızca Best Buy’da kullanılabilir.

Ufak sorunlar

Bu arada, Amazon, bu Pixel 4 ve 4 XL yapılandırmaları için birkaç haftadan bir aya kadar olan teslimat tahminlerini listeliyor. Bu çok düşük fiyatlara olan talebi karşılamakta sorun yaşıyor gibi görünüyor.

Pazarlık avcıları da Best Buy’ın, önceden taşıyıcı taşımacılığı etkinleştirerek tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak için harika fırsatlar sunduğunu duymaktan mutluluk duyacaktır. 

Bu, Pixel 4’ü 399,99 dolar ve Pixel 4 XL’yi 499,99 dolar ve daha düşük bir seviyeye getiriyor. Ancak tüm bu sorunlardan geçmek istemeyebilirsiniz. Mevcut anlaşmaların geri kalanının kilidi açılmış telefonlar için iyi olduğunu bilmelisiniz kesinlikle hiçbir kısıtlama veya özel gereksinimleri olmadan.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar