Salı, Nisan 20, 2021
Ana Sayfa Mobil Huawei SuperCharge Kablosuz Şarj Cihazı Ön Siparişte

Huawei SuperCharge Kablosuz Şarj Cihazı Ön Siparişte

Merhabalar Huawei’nin kablosuz şarjı sonunda çıktı ön sıralardan yerini almak isteyenler buyrun 🙂

26 Mart’ta düzenlenen P40 serisi lansman etkinliği sırasında Huawei, modeller için koruyucu kılıflar ve kablosuz şarj cihazları da dahil olmak üzere birkaç aksesuarı piyasaya sürdü. Kablosuz şarj cihazlarından biri Huawei SuperCharge Kablosuz Şarj Standıdır . Ürün şimdi Jungdond’da (JD.com) ön siparişler için açıldı.

Gadget’ın JD.com ürün sayfası, alıcıların kuyruğa katılmak için 30 yuan yatırmasını gerektirir. Sayfa geri sayım sayacı ayrıca, ürünün özellikle 7 Nisan’da on gün içinde satışa çıkacağını gösteriyor. Ne yazık ki, fiyat henüz açıklanmadı.

Kablosuz şarj, amiral gemisi cep telefonları için önemli standartlardan biri haline geliyor. Sonuç olarak, kablosuz şarj cihazlarının güç çıkışında bazı iyileştirmeler gördük ve çıkış bazı durumlarda kablolu şarj cihazlarınınkini bile aştı. Huawei’nin en yeni P40 serisi, farklı kapasitelerde kablosuz şarjı destekler. P40 ve P40 Pro 27W kablosuz hızlı şarjı desteklerken, P40 Pro Plus 40W kablosuz hızlı şarjı destekliyor.

Huawei SuperCharge Kablosuz Şarj Cihazı

Huawei’nin en yeni SuperCharge Kablosuz Şarj Standı, 40W kablosuz hızlı şarjı destekler. Şarj cihazı, 60 derecelik bir yüksekliğe ve altta silikon kaymaz bir matla birlikte parlak cam panel + alüminyum alaşımı kullanır. Telefonun mevcut şarj durumunu herhangi bir zamanda görüntüleyen harici bir LED göstergesi vardır. LED ayrıca bekleme durumunda şarj modunda olup olmadığını veya metal bir engel olup olmadığını (hızlı yanıp sönme) göstermek için farklı şekillerde yanıp söner.

Huawei SuperCharge Kablosuz Şarj Cihazı

Şarj yuvası, şarj sırasında telefonu soğutan yerleşik bir santrifüj fan ile birlikte gelir. Fan, hızını ortam sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlar, böylece geceleri otomatik olarak ultra sessiz moda geçer. Ürün, kablosuz şarjı destekleyen çoğu telefonla uyumludur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar