LG ikinci bir döner ekrana sahip bir telefonda çalışıyor olabilir!

LG ikinci bir döner ekrana sahip bir telefonda çalışıyor olabilir

LG, marka için yeni bir tanımlayıcı adlandırma stratejisinin başlangıcını müjdeleyen en yeni orta sınıf telefonu Velvet’i  piyasaya sürdü . Peki gündeminde sırada ne var? Güney Kore’nin Herald Corp ve ETNews’in raporlarına göre, şirketin bir sonraki akıllı telefonu, iki ekranlı cihazın “açıldığında” aldığı benzersiz görünüm için adlandırılan “Wing” olarak adlandırılan bir telefon olabilir.

LG Wings

İki konsept görüntü, üstünde iki ekran bulunan bir telefonu gösterir, alt ekran yalnızca üstteki yatay olarak döndürüldüğünde ortaya çıkar. Üst ekran standart 6.8 inç, “alt ekran” ise dört inç kareden oluşuyor. Bu T şekli, geleneksel ekran görüntülemeyi biraz garip hale getirmüş gibi duruyor. Bu da ekranların bireysel amaçlara sahip olduğunu gösterir. Bu tür bir düzen, örneğin akışa iyi bir şekilde katkıda bulunabilir.

Tabii ki, bu görüntülerin planlanan bir ahizeyi temsil ettiği veya sadece tuhaf konsept tasarımları olup olmadığı net değil. Yakın zamanlarda gelecek olan resmi açıklamalar ile daha net bilgilere sahip olacağız.