Perşembe, Ocak 28, 2021
Ana Sayfa Haber LG V60 İlk İzlenimler

LG V60 İlk İzlenimler

LG V60 Hakkında İlk İzlenimlerim Neler Hep Birlikte Göz Atalım 🙂

LG V60 Bataryası Nasıl ?

LG V60 ThinQ’yu kullanmaya devam etmem için beni heyecanlandıran en büyük şey pil ömrü. Neden? Hala şarj etmek zorunda kalmadım. 22 Mart Pazar, V60 ile ilk tam günümdü ve bu öğleden sonra, bir buçuk gün sonra, telefonun şarjı %17ydi.  LG V60 ThinQ 5.000mAh pil sunuyor ve 1080p, 60Hz ekranla birleştiğinde sonuçlar beklediğiniz kadar mükemmel.

İlk kullanım günümde LG V60 ThinQ’yu sabah 8’den gece yarısına kadar telefonu oldukça yoracak biçimde kullandım ve şarjım %48’e düştü.Yormaktan kastım bol bol site de dolaşmak, sosyal medya hesaplarında dolaşmak arada oyun oynamak vs telefonu pek boş bırakmadım.Kısacası batarya konusunda yoğun kullanımda 2 gün gidecek bir batarya yapmayı başarabilmişler. Ama telefonu aldıktan 3 ay – 4 ay sonra da aynı performansı bekler misiniz bu sorunun cevabını siz değerli takipçilerimize bırakalım 🙂

LG V60 Çift Ekran

LG V60 ThinQ’nun belki de  en havalı ve insanları en çok cezbeden faktörü çift ekran erişimi ile gelmesi.LG , bu cihaza normal olanla aynı ikinci bir ekran veren bir kapak ekler. Ben bu aksesuarın oldukça güzel olduğunu düşünüyorum.Normalde de telefonu çift ekranla kullanmayı seven birisiyim.Telefon hakkında bazı yorumları okuduğum da genel anlamıyla beğenilmediğini düşündüm ama ben tam tersine bu çift ekran erişimi olayını hoş karşıladım.Ne bileyim siteye göz atarken arkadaşlarınızla whatsapp üzerinden konuşma fırsatı felan bulabiliyorsunuz iyi bence.

LG V60 İzlenimler
LG V60 İzlenimler

Bloatware’nin olayı nedir ?

Bloatware olayını kaba bir şekilde anlatacak olursak telefonu satın aldığınız da içerisinde fabrikasyon yüklenmiş uygulamaların tümü dersem olayı çok kabaca özetlemiş olurum diye düşünüyorum. Sistemin kaynaklarını hovardaca kullanarak sistemin yavaşlamasına neden olan çöp uygulamalar olarak görüyorum ben. LG ‘de malesef bu konuda abartmayı seviyor. Daha da kötüsü, bunların tümü kaldırılamaz. Bu cihaza önceden yüklenmiş 15’ten fazla uygulama yalnızca devre dışı bırakılabilir, kaldırılamaz.Diğer Android cihazlar önceden yüklenmiş bu kadar saçmalıklarla birlikte gelmiyor.LG’de umarım bu sorunu diğer modellerde vs çözmeye başlar.Elimden geldiği kadar ilk izlenimlerimi sizlerle paylaştım.Detaylı bir test yapma şansım olmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar