LG Velvet 5G yeni sızıntılar, yeni özellikler

LG Velvet 5G

LG, son yıllarda akıllı telefon arenasında çok fazla başarı bulamadı.

Aslında bir hayli iyi kalite/fiyat ile başka bir amiral gemisini piyasaya sürdükten sonra, şirket şimdiye kadar muhtemelen en heyecan verici orta sınıf yakışıklı ortaya çıkarmak için vites vardır. 

Bir Kore raporı, yalnızca telefonun çözünürlüğünü özel olarak ortaya koyduğunu iddia ederken, yaklaşan el cihazının spesifikasyon sayfasının büyük bir bölümünü ve birkaç önemli satış noktasını tasvir eden yasal görüntüler sızdırıldı. 5G özellikli LG Velvet’in arkasına monte edilmiş birincil kamera.

Dört renk, incelik ve bir pilden daha fazlası

Yeni sızıntılar LG Velvet 5G kamera özelliklerini, pil boyutunu, belleği ve daha fazlasını ortaya koyuyor

Resmi tanıtım videosu geçen hafta sonunda hayal gücümüzü genişletti. Ancak Kadife’nin yeşil ve zarif boya işlerinin dörtte birinde mutlak bir baş döndürücü olacağı daha da açık. Gri tonlar ve “aurora white” ve “illusion sunset” olarak adlandırılması muhtemel iki lezzet.

Şirketin henüz onaylamaması, yeni sızan 167.1 x 74 x 7.85mm boyutlar ve 180 gram ağırlığında, LG Velvet 5G’yi 6.8 inç V60 ThinQ’dan önemli ölçüde daha ince ve hafif hale getirecek. 

Ekran boyutu şu anda taşa kazınmış olmasa da, bu genel ölçümler ve LG tarafından onaylanan küçük su damlası tarzı çentik ve ustura ince çerçeveler. Kullanılabilir ekran gayrimenkulünün 6.7 inç işaretini daire içine alacağından emin olmamızı sağlıyor.

Ekstra uzun 21: 9 panelin yüksek kaliteli OLED teknolojisini kullanacağı söyleniyor. V60 amiral gemisinin 2460 x 1080 çözünürlüğüne iyi uyarken, pil doğal olarak etkileyici 5.000mAh fakat 4,300mAh boyutunda. LG Velvet 5G’nin yukarıda belirtilen profilini ve ağırlığını düşündüğünüzde, etkileyici, hem hızlı şarj hem de kablosuz şarj özelliklerinin de desteklenmesi bekleniyor.

Kamera, Bellek ve etkileyici yonga

LG Velvet 5G
LG Velvet 5G

Hayır, Snapdragon 765 işlemcisinin son teknoloji 865’e ham hızda rakip olması beklenmiyor. Ancak kalite / fiyat oranından, Google’ın bu üst orta uç SoC’yi Pixel 5 ve 5 XL’de benimsemeyi düşündüğü bildiriliyor. 765 ile ilgili, alçaktan ortasına kadar yüksek bantta tüm tatlarında 5G bağlantısını desteklemesi. Bu da LG Velvet’in teorik olarak Verizon ve T-Mobile’ın hızlı ağlarında bile piyasaya sürülebileceği anlamına geliyor.

Tabii ki, bunun hiç gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmiyoruz. Ancak LG Velvet 5G’nin bu mükemmel SoC’yi sağlam 8 gig RAM ile eşleştireceği garanti. Bu arada, 128 g dahili depolama alanı, 2 TB’a kadar harici microSD genişletmeyi destekleyecek. “modern” orta koruyucunun güvertesinde “modası geçmiş” bir kulaklık jakı bile var.

LG Velvet 5G
LG Velvet 5G

“Raindrop” arkaya bakan kamera sistemi söz konusu olduğunda, bu, 48MP Samsung yapımı bir ana görüntüleme sensörünün yanı sıra 8MP geniş açılı bir lens ve 5MP derinlik atıcıdan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Teknik özellikler günümüzde bir telefonun gerçek yaşam fotoğrafçılığı becerilerinin resmini çizmek için nadiren yeterli olsa da, bu özel detaylar LG Velvet 5G’nin de bu açıdan bir itici olmayacağını gösteriyor.

Örneğin, bu 48MP sensör muhtemelen Galaxy A51’in arkasına monte edilen sensörle aynı . 5G özellikli LG Velvet’in ayrıca 16MP selfie snapper, stereo hoparlörler, ekran içi parmak izi tanıma teknolojisi ve aşırı suya, titreşime ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olması bekleniyor.

Fiyat ve kullanılabilirlik

LG Velvet 5G
LG Velvet 5G

Temel olarak, tüm bu bilgiler doğrulanırsa, fiyat noktası bulmacanın son eksik parçasıdır. LG G9 ThinQ iptali onaylanmadan önce Güney Kore ve Vietnam gibi pazarlarda 500 $ ve 700 $ ‘a denk gelen bir dizi söylenti duyduk.

Ne yazık ki, beklemek ve LG’nin bu kötü çocuğu ne kadar agresif bir şekilde fiyatlandıracağını görmek zorundayız. Henüz resmi duyuru yok. Bizi takip edin.