Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Mobil LG Velvet'in Resmi Videosu

LG Velvet’in Resmi Videosu

LG, başlangıçta Velvet serisi hakkında bazı tanıtım materyallerini yayınladıktan sonra devam etti ve cihazın tasarımı hakkında bize çok şey gösteren resmi video yayınladı.

LG’nin YouTube’daki resmi Kore kanalındaki video , ön ve arka kısımları ve bazı özellikleri ortaya koyuyor. Arkaya düşen beyaz bir yağmur damlası ile başlar. Üçlü kamera kurulumu görünüyor.Kameraların altında fener görünüyor.

Telefonun gövdesi, daha iyi bir görünüm ve his için iyi bağlanan kavisli bir tasarımdır. Altta bir LG logosu var. Telefon sağda bir güç düğmesi, solda ses düğmeleri ve sesli asistanı etkinleştirmek için kullanılabilecek başka bir düğmeye sahip. Sinyal Antenlerimiz üstte ve altta güzel bir şekilde gizlenmiş. Üstte, bir SIM kart yuvası ile birlikte bir mikrofon var. Altta, bir Type-C bağlantı noktası, 3,5 mm kulaklık girişi ve hoparlör ızgaraları var.

Qualcomm Snapdragon 765G 5G de video sayesinde artık onaylandı. LG Velvet 4 renkte gelecek.Ne yazık ki, telefonun diğer birçok ayrıntısı hala bilinmiyor. Raporlar 15 Mayıs’da lansman yapılacağını işaret ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar