LG’nin damla çentikli telefonu: Velvet

LG Velvet

LG, yaklaşan Velvet akıllı telefonu için, tasarımına daha net bir bakış sağlayan fragmanı yayınladı. Fragman ayrıca Qualcomm’un mevcut amiral gemisi Snapdragon 865’ten bit tık geride olan bir Snapdragon 5G 765 işlemcide çalışacağını söyledi.

Şirket, geçen iki hafta boyunca Velvet’in tasarımı hakkında ayrıntıları zaten açıkladı. Ancak yeni fragman bize gerçek dünyada nasıl görüneceğine dair daha iyi bir fikir veriyor. Arka tarafta LG’nin “yağmur damlası” tasarımı olarak adlandırdığı şekilde düzenlenmiş basamaklı bir üçlü kamera dizisi var ve ana kamera hala cihazın arkasından kaldırılmış olsa da, giderek artan büyük kamera görüntülerinden farklı.

Fragman ayrıca birkaç ayrıntı daha var. Son çekimde cihazın alt kısmında 3,5 mm ses jakı görebilirsiniz; kablolu kulaklıklarla daha iyi ses için gelişmiş DAC’lere sahip olan LG cihazlarının önemli bir satış noktası. Ön tarafta küçük bir gözyaşı çentiği olan bir ekran var ve LG’nin yeni V60’ından çok daha küçük çerçeveler gibi görünüyor. Römorkta dört renk seçeneği gösterilir: siyah, beyaz, yeşil ve turuncu ve pembe bir melez.

LG’nin Velvet’i ne zaman duyurmayı planladığı konusunda hala resmi bir kelime yok, ancak daha önce bir Kore portalından bir rapor bunun 15 Mayıs’ta açıklanabileceğini öne sürdü. LG’nin bu ay yayınladığı fragmanların sayısı göz önüne alındığında, tam bir lansman çok uzakta olamaz.

LG Velvet