Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Mobil Motorola Edge 5G+

Motorola Edge 5G+

Motorola Edge ve Edge+ yeni ilan edildi. Ancak Chicago merkezli şirket iş yerinde zaten zor bir başka amiral gemisi akıllı telefon bu yıl içinde tanıtılacak planlanan çıkıyor.

Katlanabilir olabilir

Tipster Evan Blass Motorola’nın ‘Odyssey’ kod adı altında geliştirilmekte olan yeni bir üst seviye cihaza sahip olduğunu söyledi. Daha fazla bilgi verilmemiştir, ancak kod adının kendisi Motorola’nın üzerinde çalıştığı konusunda bir ipucu verebilir. Katlanabilir Motorola Razr, yabancı bir ülkeye uzun bir yolculuğa çıkan ‘Voyager’ ve uzun ve heyecan verici bir yolculuk olan ‘Odya’ olarak adlandırıldı.

Görünüşte bu eşsiz temaya sadık kaldı. Çok heyecanlanmadan önce, bunların hepsinin bir tesadüf olabileceğini unutmayın. Ancak en son kod adı, cihazın Razr’ın yerini almak için tasarlanmış daha yeni katlanabilir bir akıllı telefon olması olasılığına kesinlikle işaret ediyor. Alternatif olarak, katlanabilir biçime farklı bir bakış ve belki de Samsung’a doğrudan bir rakip olabilir.

Her ikisi de tablet benzeri deneyimleri kompakt bir form faktörüne getiren Galaxy Fold veya Huawei Mate serisi. Odyssey’nin normal bir amiral gemisi olabileceği ihtimalinden de bahsetmek gerekir. Ancak Motorola’nın üç yıl sonra segmente yeni girdiği düşünüldüğünde, yaklaşık altı ay sonra başka bir üst düzey akıllı telefon çok olası görünmüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar