Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Mobil OnePlus 8 Pro testi geçti!

OnePlus 8 Pro testi geçti!

Çok beklenen OnePlus 8 Pro muhteşem, endüstriyel bir cam ve metal tasarıma sahiptir ve nihayet kadroya bir IP derecesi getirir. IP68’de, cihazın toza ve suya dayanıklı olduğu, 30 metreye kadar 1,5 metreye kadar suya daldırıldığı test edilmiştir. 

Ama telefonun gövdesi ne kadar dayanıklı? Aşağıdaki teste ne kadar güçlü ve başarılı olduğunu görebilirsiniz.

Bir çizik testinden başlayarak, telefon diğer birçok cam ekranlı cihaza eşit olarak gitti, yani cebinizdeki madeni paralar veya araba anahtarları OnePlus 8 Pro’nun önünde kalıcı izler bırakmamalıdır. 

Buzlu cam arka paneli, yukarıda belirtilen ürünlerle temas ettiğinde küçük izler birikebilir, ancak işaretler kalıcı değildir ve kolayca silinebilir. Telefonun ekranının üzerinde yaklaşık 30 saniye daha hafif bir alev tutmak, ekranda kalıcı bir yanma işareti bıraktı.

Ancak bu bir telefon için günlük bir tehlike değil, bu yüzden gerçekten endişelenecek bir şey yok. Şimdiye kadar popüler olan bükülme testi sırasında, 899 $ OnePlus 8 Pro hafif esneme gösterdi, ancak hayatta kalmadan çatlamadı veya kalıcı olarak bükülmedi.

OnePlus 8 Pro dayanıklılık testi

Daha önce, 2018 Apple iPad Pro modelleri , OnePlus 8 Pro’nun hayatta kalmasına benzer şekilde, özellikle bükülmeye ve bükülme testlerine yönelikti. 

Apple, tasarımın yeni Pro modelleri için dayanıklılığını yükseltmedi, bu da cihaz için geri dönüş oranlarında bir artış olmadığını bildirerek, bir bükülmenin sadece cihaz bilerek baskı altındayken olabileceğini düşündürüyor. 

OnePlus 8 Pro’ya gelince, özellikle normal kullanımda, oldukça güvenilir bir cihaz gibi görünüyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar