Perşembe, Nisan 8, 2021
Ana Sayfa Mobil OnePlus Launcher 4.4 güncellemesi varsayılan uygulama değiştiriciyi yeniler

OnePlus Launcher 4.4 güncellemesi varsayılan uygulama değiştiriciyi yeniler

OnePlus Launcher 4.4 güncellemesi artık çoklu görev görünümündeyken uygulama simgelerini gösterecek şekilde güncellendi.

Önceden, uygulama değiştirici, tüm arka planlarınızı veya açılan uygulamalarınızı kart stilinde, her bir “kartın” üzerinde yüzen ad ve simge ile gösterecekti. OnePlus Launcher sürüm 4.4 güncellemesi ile eklenen yenilenmiş görünüm, hangi uygulamanın bellekte tutulduğunu veya arka planda ( Android Police aracılığıyla ) duraklatıldığını çok daha açık hale getiren düzgün bir görsel bilgi istemi sağlar .

Uygulama simgeleri artık uygulama değiştiricinin altına doğru gösteriliyor, bu da her kartın neye karşılık geldiğini görmeyi çok daha kolay hale getiriyor. 

Bir süredir OxygenOS’un bir parçası olan eski “X” in yerini alan yeni bir “tümünü kapat” düğmesi bile var. “Tümünü kapat” düğmesi, bir OnePlus cihazını ilk kez deneyenler için anlaşılması çok daha açık ve kolaydır – çünkü hepsi yerine bir “bu uygulamayı kapat” seçeneği olarak karıştırılabilir.

OnePlus Launcher 4.4, pin uygulamaları, bölünmüş ekran görünümüne girme ve daha fazlası gibi şeyleri daha da hızlı hale getirir.

 En son güncelleme şimdi Google Play Store’da yayınlanıyor . Doğal olarak, yalnızca OnePlus cihazlarıyla kullanılabilir ve uyumludur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar