Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Mobil Poco F2 Pro'yu unutun, Poco kulaklıkları geliyor ve adını siz seçin

Poco F2 Pro’yu unutun, Poco kulaklıkları geliyor ve adını siz seçin

Poco F2 Pro sadece geçen hafta piyasaya sürüldü. Ancak Xiaomi alt markası zaten yeni bir ürüne dikkat çekiyor. Gerçek kablosuz kulaklıklar.

Adını siz seçin!

Poco, ilk olarak, müşterilerin böyle bir ürüne ilgilerini ifade ettikleri daha önceki bir anketin ardından, Nisan ayı başında AirPods rakipleri üzerinde çalıştığını doğruladı. Poco Hindistan Genel Müdürü C. Manmohan, bugün şirketin bir ilerleme kaydettiğini açıkladı. Manmohan ayrıca, özellikle markalaşma konusunda müşterilerden daha fazla girdi talep etmeye devam etti. Şirketin şu anda dört adlandırma seçeneği var. Poco Move Buds, Klip Buds, Pop Buds ve Funkz. Henüz nihai pazarlama adını seçmedi.

‘Poco Pop Buds’ adı birinci, ardından ‘Poco Funkz’ ikinci sırada yer alır. Oylama 18 saat daha açık, ancak oylara göre işler çok hızlı bir şekilde değişebilir.

Eğer söz sahibi olmak istiyorsanız, yukarıdaki gömülü Tweet’e oy verin. Poco muhtemelen resmi markayı gelecek hafta onaylayacak.

Poco markalı kulaklıkların ne zaman raflara çarpacağına dair henüz bir şey yok, ancak ilk lansman küresel pazarlara genişletilmeden önce Hindistan ile sınırlı olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar