Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Mobil Samsung Cihazlara Windows 10 için yeni özellik

Samsung Cihazlara Windows 10 için yeni özellik

Samsung cihazları Windows 10 bilgisayarlarda sürükle ve bırak dosya aktarımı özelliği kazanıyor

Samsung Galaxy akıllı telefonuna sahip olanlar için, en son Microsoft Your Phone uygulaması sayesinde Windows 10 ve mobil cihazınız arasındaki dosya aktarımları daha da kolaylaşacak şekilde ayarlandı.

Bu, geçen ayın sonlarında tanıtılan kopyala ve yapıştır özelliğinin en son eklenenlerine katılır. Bunu, Telefonunuz uygulaması aracılığıyla eklenen mesajlaşma ve bildirim özelliklerinin üstüne eklerseniz, günlük akıllı telefon görevlerinin çoğunu bilgisayarınızdan yapabileceğiniz noktadayız.

Birçok üçüncü taraf uygulaması bir süredir benzer işlevler ve özellikler sunabilse de, bu yeni yerleşik destek çoğu insan için çok daha kolay ve daha az kafa karıştırıcı hale getiriyor. Sürükle ve bırak dosya aktarımlarına başlamak için Microsoft’un Telefonunuz uygulamasına Samsung Windows Bağlantısı uygulaması gerekir.

Bunun da ötesinde, akıllı telefonunuzla aynı Wi-Fi ağında olmanız gerekir. Dikkat edilmesi gereken başka bir şey, dosya aktarımlarının 512MB ile sınırlı olmasıdır, ancak bir kerede 100’e kadar dosya aktarabilirsiniz ( SamMobile aracılığıyla ).

Bilgisayarınızdan Samsung Galaxy cihazınıza dosya aktarmak için dosya yöneticinizden Telefonunuz uygulama penceresine sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Dosyalar aktarılmaya hazır olduğunda bir imleç “kopyala” olarak değişecek ve farenizi bırakmanız işlemi başlatacaktır. Başarılı aktarımları telefon indirme klasörünüzde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar