Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Mobil Samsung, çok sayıda hata ve sorun nedeniyle en son S20 Ultra güncellemesini...

Samsung, çok sayıda hata ve sorun nedeniyle en son S20 Ultra güncellemesini geri aldı

Önceki Samsung Galaxy S20 Ultra donanım sorunlarıyla ilgili rapor verdik, ancak en son güncelleme, Koreli firmanın OTA güncellemesini çektiği birçok soruna neden olduğu anlaşılıyor.

Samsung, yeşil ekran renk tonları, düşük hızlı şarj hızları ve kamera kalitesi sorunları gibi bir dizi sorun nedeniyle cihaz için en son ürün yazılımı güncellemesini resmi olarak çekti. Merak edenler için,  G988xXXU1ATCT , SamMobile’deki adamlara göre görünüşte suçlu .

Ancak, bu S20 Ultra OTA dosyası çekilirken, Samsung’un bunu yapması tamamen açık değildir, çünkü daha fazla bölge kırık yamayı aldıkça bir düzeltme ortaya çıkacak veya gelecekteki sorunları önlemek için ayarlanmıştır. Yama hala Galaxy S20 ve S20 + serisi için yayılıyor, bu da birçoğunun 1,400 dolarlık amiral gemisiyle karşılaştığı sorunlara bir çözüm bulması anlamına geliyor.

Samsung’un S20 Ultra sorunlarınızı çözmeye yardımcı olmak için başka bir yazılım güncellemesi yayınlamaya ne zaman başlayacağını bilmiyoruz. Yakın gelecekte olmasını umuyoruz ve Samsung’un geliştirilmiş güncelleme sicili göz önüne alındığında, düzeltmelerin zamanında geleceğinden eminiz. 

Ancak, Galaxy S20 Ultra’nız bu güncelleme sorunlarından etkilendiyse, aşağıdaki yorumlar bölümünde karşılaştığınız sorunları bize bildirdiğinizden emin olun. Sorunları kendiniz çözmeye çalışırken hangi sorun giderme işlemlerini kullandınız?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar