Samsung’un 3 ortağı Android 10 ve One UI 2.0 arayüzüne sahip olacak

Samsung Android 10 One UI 2.0

Samsung, yazılım güncellemeleri için en iyi performansa sahip değil, ancak Android 10’u ve kendi One UI 2.0 arayüzünü eski telefonlarının bazıları da dahil olmak üzere daha fazla cihaza dağıtarak iyi bir iş çıkarıyor. 

Galaxy A20e
Galaxy A20e

SamMobile’ın yayınladığı gibi Galaxy A20e, Android 10’u hemen yazılım güncellemesi olarak almaya başladı. 2019’un ortalarında piyasaya sürülen A20e, Samsung’un en popüler orta kademe telefonlarından biri olarak başarılı oldu.

Aslında, küresel olarak yılın ikinci çeyreğine 2019’da en çok satan ikinci telefonu oldu. Güncelleme ilk olarak Slovakya’da günler önce tespit edildi ve haftalar içinde dünya çapında sunulması gerekiyor. 

Galaxy A10
Galaxy A10

Galaxy A10 büyüyen Android 10 klübu için önemli.

İki ay önce duyurulmuştu. En son güncelleme beklenmedik bir şey değil, ancak en son Android’in orta kademe sektöre nispeten hızlı bir şekilde düştüğünü görmek hala güzel. A10 güncellemesinin şu anda Hindistan’da mevcut. Diğer pazarlarda piyasaya sürülmesinin hızlı bir şekilde izlenmesi bekleniyor.

Galaxy J6
Galaxy J6

Son olarak, Galaxy J6 da bir sonraki büyük yazılım güncellemesini One UI 2.0’a almaya başladı. Başlangıçta 2018’de Android 8 (Oreo) çalıştıran piyasaya sürülen telefon piyasada iki yıla yaklaşıyor. Telefon, özellikle Hindistan’da bir bütçe akıllı telefonu olarak çok sevdi. Polonya’daki Android 10 için güncellemeler almaya başladığı bildirildi. Muhtemelen J6’nın son büyük Android sürümü güncellemesi olacak.

Android cihazların üreticiler arasında güncelleme durumu harika değil, Android cihazların% 10’undan fazlası en son sürümden hoşlanıyor, ancak Samsung’un son telefonlarındaki çabaları işe yarıyor gibi görünüyor.