Şu anda alabileceğiniz en iyi telefonlar!

Merhaba mobil severler, şuan alabileceğiniz kendi kategorilerinde en iyi telefonları sizlerle paylaştım.

En iyi Apple telefon: Apple iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 Pro Max
Apple iPhone 11 Pro Max

En pahalı iPhone’u en iyisi olarak seçmek hile gibi görünebilir, ancak bunun için iyi bir neden var. Bu telefonun ambalajladığı tüm “Pro” ekstralarının yanı sıra, dürüst olmayan bir şekilde, 11 Pro Max’in diğer iPhone’ların çok önemli bir yönü var: pil ömrü. 

Geçen yılın 11 ailesinden gelen tüm modellerde öncekinden daha büyük piller var, ancak Pro Max bu konuda mutlak şampiyon. Muhteşem OLED ekran ve geliştirilmiş kamera sistemi ile birleştirin ve tavizsiz bir akıllı telefona sahip olun. 


Verizon ile iPhone 11 Pro Max, ayda en az 45.83 dolara mal olacak, bu ucuz değil, ancak Apple’ın sunabileceği en iyi ürünü aldığınızı düşünürseniz, o kadar da kötü değil.

En iyi Android telefon: Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10 +
Samsung Galaxy S10 +

Şimdi, yukarıdan gelen düşünce trenini takip ederek, Galaxy S20 Ultra’nın “en iyi Android” önerimiz olmasını bekleyebilirsiniz. Ve birinci sınıf bir telefon olsa da, hiç şüphesiz, çok pahalı. S20 + da çok daha ucuz değil, ama yine de listemizde bir yer bulmayı başardı. 


Bu iki yoldan çıkarken, manzaralarımızı galaxy S10+ üzerine yerleştirdik . Tabii, geçen yılki model, ama bu yetenekli bir cihaz olmadığı anlamına gelmiyor. Çok yönlü kameraları, geniş bir ekranı vardır, hızlı bir yonga ile güçlendirilmiştir ve şık bir tasarıma sahip ince bir gövdede gelir. 

Yazılım güncellemeleri de düzenli olarak geliyor ve bir süre daha devam edecek. Yani 5G’de ısrar etmedikçe galaxy S10+ size iyi hizmet edecek. 

En iyi 5G telefon: Samsung Galaxy S20+

Samsung Galaxy S20 +
Samsung Galaxy S20 +

Tabii ki 5G, Galaxy S20+’nın S10+’ ya karşı sahip olduğu tek avantaj değil . Daha hızlı bir çip, daha fazla RAM ve daha büyük bir telefoto sensöre sahiptir. Ama genel olarak, farklılıklar o kadar büyük değil. Bununla birlikte, bir metropol bölgesinde yaşıyorsanız ve Verizon’un 5G ağından tam olarak yararlanmayı planlıyorsanız, 5G telefona ihtiyacınız vardır. 

Taşıyıcı hala sadece birkaç 5G telefona sahip ve aralarında Galaxy S20 + şu anda en iyi değeri sunuyor. Bununla birlikte, en azından önümüzdeki birkaç yıl için geleceğe dönük olmalısınız. 2019 modeline razı olamıyor musunuz? Galaxy S20 + ‘yı seçin!

En uygun fiyatlı ve değerli telefon: Apple iPhone XS

Apple iPhone XS
Apple iPhone XS

İPhone XS biraz sürpriz olabilir, ancak Verizon şu anda ayda 24,99 dolar ‘dan başlıyor ve bu fiyat için gerçekten harika bir seçenek. Evet, ekran daha küçük tarafta, ancak kompakt telefonların bugünlerde satın alması zor, diğer alternatifiniz aylık yaklaşık 42 dolara mal olan 11 Pro olacak.

İPhone XS’in performansı hala birinci sınıf, gelecek yıl boyunca Face ID ve yazılım desteğine ve yaklaşık 5 dolar / ay daha fazla olan iPhone 11’in aksine yüksek çözünürlüklü OLED ekrana sahipsiniz. 

Tek dezavantajı eksik ultra geniş açılı kamera değil, düşük ışıkta çekim için Gece modu eksikliğidir. Ancak onsuz yaşayabiliyorsanız, iPhone XS inanılmaz bir değer önerisidir.

En iyi pil ömrü sunan telefon: Moto G7

Moto G7
Moto G7

Birisi pil ömründen bahsettiğinde, Moto G7 Power duvardan Kool-Aid adamı gibi gelir. Bu telefonun amacı benzersiz pil ömrü sağlamaktır. 5.000 mAh bataryaya, ne çipler ne de LCD ekran etki edebiliyor, bu da şarj cihazı aramadan günlerce kullanabileceğiniz anlamına geliyor. 


Ağır 3D oyunlarla mücadele edecek ve çektiği fotoğraflar sizi uçurmayacak, ancak günün sonunda yapmak için tasarlanan bu değil. Pil ömrü sizin için en yüksek önceliğe sahipse, Moto G7 Gücü cebinizde olmalıdır. Hepsinin en iyisi? Ayda sadece 5 dolar!

Bütçe dostu telefon: Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51
Samsung Galaxy A51

Galaxy A51, Verizon bir marka yeni geldi. Galaxy S20 serisinin tasarım dilini yakından takip ediyor, ancak kavisli ekranın yerine düz bir ekran kullanıyor. İyi olan şey, hala Samsung’un bu fiyat kategorisinde yapabileceği bir OLED ekran. 

Doğal olarak, daha düşük fiyat için bazı düşük özellikler elde edersiniz: daha yavaş işlemci, RAM ve kablosuz şarj yok. Telefon, çoğu kullanıcı için RAM’den daha önemli özellikler sunuyor: kameralar. 


Galaxy A51’in dört kamerası var: 48MP ana kamera, ultra geniş açılı kamera, bir makro lens ve bir derinlik sensörü. Evet, telefoto eksik, ancak 48MP sensöründen gelen ürünler neredeyse 2x optik zoom kadar iyi, bu yüzden çok fazla özlemeyeceksiniz. Bütün bunlar ayda 10 dolar mı? Galaxy A51, yenilmesi zor bir bütçe seçeneğidir.

Yorumlar

POPÜLER HABERLER