Cuma, Ocak 22, 2021
Ana Sayfa Haber Wear, size ellerinizi yıkamanız gerektiğini söyleyecek!

Wear, size ellerinizi yıkamanız gerektiğini söyleyecek!

İnsanlık yüzyılın en ağır sağlık krizlerinden biriyle karşı karşıyadır. COVID-19 pandemisini çevreleyen geniş yanlış bilgilendirme denizinde, birkaç şey açıktır ve çalıştığı kanıtlanmıştır. Sosyal uzaklaşma hastalığı uzak tutabilir ve kişisel hijyen hastalığı sizden uzak tutacaktır. 

Şimdi, sosyal yelpazenin içe dönük tarafında olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak yine de diğer insanlarla etkileşime girmeden koronavirüsü yakalayabilirsiniz. Virüsün farklı yüzeylerdeki canlılığı hala kesin olarak belirlenmemiştir, ancak bazı raporlar bize birkaç saatten birkaç güne kadar rakamlar vermektedir.

 Şimdi Google, düzenli olarak ellerinizi yıkayın ve güvenli, kendinizi ve diğerlerini tutmak için hatırlatacak WearOS’ta.

Wear akıllı saat
Wear akıllı saat

WearOS menüsündeki El Yıkama Zamanlayıcısı kısayolu, kullanıcıları 3 saniyelik geri sayımdan sonra 40 saniyelik bir oturuma götürecektir. Bu koronavirüsleri elinizden çıkarmayı bitirdikten sonra, uygulama prosedürü 3 saat içinde tekrarlamanızı hatırlatacaktır. 

CDC ellerinizi en az 20 saniye sabun ve suyla yıkamanızı önerir, bu nedenle 40 daha da iyidir.

Yeni özellik, belirli bir süre işlem yapılmadığında sizi hareket ettirmeniz için akıllı saat bildirimleri gibidir. Artık ara sıra lavaboya gidip sabunla 40 saniyelik bir karşılaşmayla germe egzersizlerinizi renklendirebilirsiniz. 

Çok eğlenceli görünmüyor, biliyorum, ama yaşamsal olabilir ve hayat kurtarabilir. Bu yeni özellik WearOS akıllı saatinizde mevcut mu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar