Salı, Nisan 6, 2021
Ana Sayfa Mobil Xiaomi Mi 10'da Sürekli Açık Ekran nasıl etkinleştirilir

Xiaomi Mi 10’da Sürekli Açık Ekran nasıl etkinleştirilir

Xiaomi Mi 10, telefonu kullanırken en iyi deneyimi elde edebilmeniz için harika özellikler, güçlü pil ve teknik özelliklere sahiptir. Ancak, eksik olan şey LED bildirim ışığıdır ve birçok kullanıcı için bu bir dezavantaj olabilir. Cihazınızın sesi kapalı olsa bile bazı bildirimler alıp almadığınızı görmek istersiniz. Bunu LED bildirim ışığı olmadan yapmak mümkün mü? Evet, öyle – Xiaomi Mi 10, her zaman bir bakışta belirli bilgileri etkinleştirebileceğiniz ve alabileceğiniz AOD ile birlikte geliyor. Bu bir seçenek gibi geliyorsa okumaya devam edin. Burada, bu makalede, Xiaomi Mi 10’da Always On Display’i nasıl etkinleştireceğinizi göstereceğiz.

Xiaomi Mi 10’da Her Zaman Açık Ekran nasıl etkinleştirilir

Size özelliği etkinleştirme adımlarını göstermeden önce, pil düzeyini daha hızlı düşürebileceğini unutmayın. Bu nedenle, yalnızca belirli durumlarda, örneğin telefondaki ses kapalıyken kullanabilirsiniz.

Bunu nasıl etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  • Ayarlar uygulamasına tıklayınız.
  • Ardından, Her Zaman Açık Ekran ve Kilit ekranı seçeneğini kilitleyin ve üzerine dokunun
  • Etkinleştirmek için Her Zaman Açık Ekranı Aç / Kapat
  • En çok beğendiğiniz ekran desenini seçebilir ve ayrıca kilit ekranı duvar kağıdını da seçebilirsiniz.

Bu kadar. Xiaomi Mi 10’unuzda AOD’yi başarıyla etkinleştirdiniz. Bu kesinlikle yararlı bir seçenektir ve bu sayede bir bakışta her zaman belirli bilgilere ve bildirimlere sahip olacaksınız. Yine, pil seviyesini daha hızlı düşürebilir, ancak ilginç bulursanız açın ve sizin için nasıl çalıştığını görün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar