Xiaomi Mi Band 4C

Xiaomi Mi Band 4C

Xiaomi’nin müthiş başarılı Mi Band 3 modeli, şirketin arkasında sadece pazarın% 13.5 pay vererek satılan 23300000 birimleri düşündüren anda raporlarla, 2018 en çok satan takılıp taşınabilir biriydi.

Xiaomi Mi Band 3 de sadece 30 $ ‘a mal oldu ve bu fiyat başarısına önemli ölçüde katkıda bulundu ve bunu 2019’da, 25 ila 33 $ arasında değişen fiyatlarla ucuza bulabilen Mi Band 4 izledi. 

Tüm bu başarıyı takip etmek için, Xiaomi’nin Mi Band 5’in bu yıl bekleniyor. Ancak ilk önce farklı bir model olan Mi Band 4C’yi görebiliriz. Rusya Xiaomi merkezli site Xiaomishka, şirket sertifikalarında “Mi” adında bir ürünle eşleşen yeni bir model numarası fark etti.

Band 4C. “Bu, önümüzdeki aylarda Mi Band 4’ün daha da uygun bir sürümünü görebileceğimizi görünüyor.

2019 Mi Band 4 , bisiklet, koşu, yüzme ve yürüyüş gibi fiziksel aktivitelerin temel bir fitness izleyicisidir. Bir kalp atış hızı sensörü ve eşleştirilmiş bir iPhone veya Android akıllı telefondaki müzik akışını kontrol etme yeteneği. 120 x 240 çözünürlüğe sahip. AMOLED ekrana sahiptir ve Mi’de ilk kez renkli metin ve görüntüler görüntüleyebilir. Cihazın ekranı, çizilmeye karşı koruma için 2.5D temperli camla kaplanmıştır. Tüm gövde suya dayanıklıdır. Pili, şarjlar arasında da iki hafta etkileyici bir şekilde dayanabilir.

Sağlık ve zindelik takibi arayan çoğu tüketicinin ihtiyaçlarını cömertçe düşük bir fiyata karşılayabilen böyle bir cihazın, 2019’da Xiaomi için de büyük bir başarı olduğu ve bundan sonra ne olursa olsun, muhtemelen kek gibi satacağı anlaşılabilir.