Bugün alabileceğiniz en iyi pikaplar

Merhaba KökDizin takipçileri, sizlere bugün alabileceğiniz en iyi pikapları paylaştım. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ford F-150 Raptor

Ford F-150 Raptor
Ford F-150 Raptor

Ford F-150 Raptor’u neden sevdiğimiz belli. Yani, başka hiçbir pikap çölde böyle gidemez 🙂 Yaklaşık 14 inç arka süspansiyon hareketi ve 13 önde olmak üzere, kamyon bir canavar. Etkileyici yüksek hızlı off-road kabiliyetine ve agresif tasarımına ek olarak, Raptor çok fazla performansa sahiptir. Evet, önceki neslin gürleyen 6.2 litrelik V8’ini özlüyoruz, ancak bu teçhizatın EcoBoost altı motoru çok düşük değil, 450 hp ve 510 lb-ft tork sağlıyor. Size küçük bir seçenek sunan Raptor, bir SuperCab veya SuperCrew gövdesi ile mevcuttur.

Jeep Gladyatör

Jeep Gladyatör
Jeep Gladyatör

Ford’dan biraz daha yönetilebilir boyutta, yola çıkmaya hazır bir kamyonet istiyorsanız, Roadshow ekibi Jeep’in Gladyatörünü yürekten onaylıyor. Bu kamyon, arkaya kaynaklanmış 5 fit uzunluğunda çelik kutusu var, ancak tonlarca mühendislik değişikliği yapıldı. Örneğin, çerçeve 31 inç daha uzun ve dingil mesafesi 19 inçten fazla uzatıldı. Ayrıca arkada asılı yeni beş bağlantılı bir süspansiyon sistemi var.

Tüm bu çalışmalar, sizi ve bazı arkadaşlarınızı devasa bir kamp teçhizatı yükü ile birlikte vahşi doğanın derinliklerine götürebilecek inanılmaz derecede yetenekli orta ölçekli pikapla sonuçlanır. 

Honda Ridgeline

Honda Ridgeline
Honda Ridgeline

Sıradaki, mükemmel bir çok yönlü seçenek, ancak tartışmaya neden olacağından emin olan bir seçenek. Honda Ridgeline arkada yataklı bir minivandan başka bir şey değil. Tek parça temel dayanaklarına rağmen, çoğu mantıklı insan için bu kesinlikle bir kamyonettir.

Ve bu araba tabanlı kemikler sayesinde, yükseltilmiş bir Accord Sedan gibi sürülüyor. Geniş, konforlu bir iç mekana sahip. Zekice bir çift menteşeli bagaj kapağı ve gizli bir yatak bagajı gibi akıllı özelliklere sahip takoz geliyor. Sadece bu değil, Ridgeline dört tekerlekten çekiş sunuyor ve 5.000 pound’a kadar çekebiliyor. Kamyon alıcılarının muhtemelen % 75’inin ihtiyacı olan her şeye sahip.

Ford Super Duty

Ford Super Duty
Ford Super Duty

Yani Honda çok yönlü olabilir ancak herkes için yeterli değil. İnsanlar, ford Super Duty gibi daha yetenekli bir donanıma ihtiyaç duyarlar.

Yeni teknoloji eklendi, stil ayarlandı ve kabinler yenilendi. İçeride yeni renkler, kaplamalar ve üst düzey malzemeler sunulmaktadır. Ancak en önemli değişiklikler kaputun altında yapıldı. Yepyeni bir 7,3 litrelik benzinli V8, orta sınıf bir ürün olarak hizmet veren ve 430 beygir gücü sunan bir seriye katılıyor. Ford’un tanıdık 6.7 litrelik Power Stroke dizel motoru da geliştirildi. Şimdi 475 beygir gücü ve 1.050 lb-ft tork sunuyor.

Chevrolet Colorado ZR2 Bison

Chevrolet Colorado ZR2 Bison
Chevrolet Colorado ZR2 Bison

Chevrolet Colorado eskidi, ama yine de sağlam bir çepeçevre orta ölçekli kamyonet. İşleri yepyeni bir seviyeye taşıyan ZR2 Bizon modeli, bir arazi canavarı ve kolay bir öneri. Jeep Gladiator gibi, mükemmel bir şekilde kayaların üzerine tırmanıyor ve çamur sıçratıyor.

Bu teçhizata ciddi yetenek verilmiş. Kaldırılmış ve güçlendirilmiş bir süspansiyon, ön ve arka diferansiyel kilitler, 3,5 inç genişletilmiş bir parkur, kaya rayları ve hatta süslü Multimatic damperler. Tabii ki, bu kamyon benzersiz tamponlar, kızak plakaları ve daha fazlası ile Colorado’dan daha agresif görünüyor. İki motor gibi off-road emme şnorkeli de mevcuttur: 3,6 litrelik V6 ve tork açısından zengin 2,8 litrelik bir turbo dizel.

Yorumlar

POPÜLER HABERLER