Pazartesi, Nisan 19, 2021
Ana Sayfa Otomobil Yeni Mercedes C-Serisi

Yeni Mercedes C-Serisi

Yeni nesil Mercedes C-Serisi, şık görünümlü bir lüks sedan olacak.

Yeni nesil Mercedes C-Class, giden modele benzer oranlara sahip olsa da, ön ve arka radikal olarak farklı görünecek. Önde, L şekilli LED farlara ek olarak şık yeni farlar ve diğer yeni Mercedes modellerine uyacak yeni bir ızgara ile güncellenecek.C-Serisi daha dar bir ızgaraya ve farlara sahip olsa da, stil değişikliklerinin son 2021 E-Serisi güncellemesine benzer olmasını bekleyin. 

Arkada, oluşturulan C-Serisi yeni CLA’nın arka ışıklarına benzer bir şekle sahip yeni arka lambalarla güncellendi. Bu değişiklikler, C-Serisi’ne Mercedes’in yeni BMW 3 Serisi ve Audi A4 facelift ile rekabet etmesine yardımcı olacak daha taze bir görünüm vermelidir .

Yeni nesil Mercedes C-Serisi’nin temelinde, Mercedes’in yeni S-Serisi ile paylaşılacak modern MRA platformu olacak.

Bu aynı zamanda yeni C-Serisi’nin yarı-otonom sürüş, adaptif cruise control ve muhtemelen Bosch tarafından geliştirilen bir otomatik park sistemi gibi S-Serisi kardeşlerinin bazı ileri teknolojilerini paylaşacağı anlamına geliyor . Yeni C-Serisi yeni bir plug-in hibrid seçeneğiyle sunulacakken, AMG C53’ün sıcak kapakta 416 beygir gücü üreten A45 S’de bulunan aynı 2.0 litrelik turboşarjı paylaşması bekleniyor.

Yeni Mercedes C-Serisi, Alman otomobil üreticisinin 2022’nin sonuna kadar piyasaya sürmeyi planladığı 32 yeni modelden biri olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar