Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Oyun Assasin's Creed 2 ücretsiz oldu!

Assasin’s Creed 2 ücretsiz oldu!

Ubisoft, bu hafta herkesin sevdiği bir PC platformu oyununu ücretsiz yaptı. Assassin’s Creed 2 oyununu, 14 Nisan 2020’de Uplay üzerinden indirebilirsiniz.

Koronavirüs nedeniyle evlerimizden çıkamadığımız için oyunlara da oldukça fazla yönelmiş durumdayız. Ubisoft bundan dolayı oyunu ücretsiz hale getirdi.

Ubisoft geçtiğimiz ayın sonlarına doğru Child of Light adlı oyunu da ücretisiz yapmıştı.

Şimdi d Assassin’s Creed II’yi ücretsiz hale getirerek kullanıcılara sunacak. Mydealz ve Niko Partners şirketinde görev yapan bir analist Daniel Ahmad, oyunun 14 Nisan 2020’de ücretsiz sunulacağını söyledi.

Resmi olarak tam tarihinin duyurusu henüz yapılmadı. Bu analist görevlinin açıklamasına göre 14-21 Nisan tarihlerinde olabilir.

Assassin’s Creed 2 içerik bilgisi

Assasin's Creed 2
Assasin’s Creed 2

Assassin’s Creed 2, on beşinci yüzyılda geçiyor. Orta çağ ve modern çağ arasında. Oyunun ana karakteri Ezio Auditore da Firenze, ailesine karşı yapılan kötülüklere ve tuzaklara karşı intikam için Leonardo da Vinci’nin de yardımı ile Floransa, Forli, Toskana ve Venedik süresince aksiyondan aksiyona koşuyor. Usta bir katil olma yolunda onu çok tehlikeler bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar