Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Oyun GTA 5 Online Nasıl Oynanır ?

GTA 5 Online Nasıl Oynanır ?

İşte arkadaşlarınızla çevrimiçi GTA 5 oynamak için adım adım bir kılavuz.Oyun Epic Games Store’da ücretsiz olarak mevcuttur.

GTA 5, Epic Games mağazasına geldi ve ücretsiz olarak indirilebilir. O zamandan beri, oyun bir sansasyon haline geldi, tonlarca yeni kullanıcı Rockstar Games’in en ünlü IP’sine akın etti.

GTA 5 Premium Edition’ın ücretsiz kopyasını aldıktan sonra, muhtemelen oyunu arkadaşlarınızla oynamayı düşünüyorsunuz. Aslında, oyunda keşfedilecek çok şey var, ancak oyunun ayarları ve seçenekleri başa çıkmak için biraz karmaşık.

Bu nedenle, GTA 5 yeni başlayanlar için, GTA Online’ı arkadaşlarınızla oynamanıza yardımcı olacak bir rehber hazırladık.

Arkadaşlarla online GTA 5 nasıl oynanır?

Oyunu Epic Games Store veya Steam gibi mağazalardan indirdikten sonra, aşağıda listelenen adımları izlemeniz gerekir:

1) Rockstar Games Social Club’da bir hesap oluşturun

İki buton göreceğiniz Rockstar Games Social Club’ın resmi web sitesini ziyaret edin . Oyunda yeniyseniz “Sign Up(Kaydol)” düğmesini kullanarak yeni bir hesap oluşturun. Mevcut oyuncular bu adımı atlayabilir ve eski hesaplarını “Sign Up(Oturum Aç)” düğmesiyle kullanabilir.

2) Social Club hesabınıza giriş yapın ve Epic Games Store’a bağlayın.

Yeni bir hesap yaptıktan sonra Rockstar Games başlatıcısını açın ve hesabınızda oturum açın. Başlatıcı, oyunun satın alındığını doğrulamak için Epic Games hesabınızı bağlamanızı isteyecektir.

3) Arkadaşlarınızı Social Club hesabına ekleyin.

Şimdi oyunu başlatmalı ve aynı sunucuda oynamak için arkadaşlarınızı eklemelisiniz. Arkadaşlarınızı eklemek için klavyenizdeki  Home(Ana Sayfa)” düğmesine basın . Ekranda Social Club açılır penceresi görünecektir.

Bundan sonra, “Social(Sosyal)” sekmesine gidin ve listedeki üçüncü noktada bulunan “Find Friend(Oyuncu Bul)” u tıklayın. Arkadaşınızın kullanıcı adını yazın ve ona arkadaşlık isteği gönderin.

4) Arkadaşlarınızı sunucunuza katılmaya davet edin

Arkadaşlarınızı listenize ekledikten sonra, “Friends(Arkadaşlarım)” a gidin ve “Invite to the game(Oyuna davet et)” i tıklayın. Ayrıca, “Join Game(Oyuna Katıl)” seçeneğini seçerek arkadaşlarınızın sunucularına da katılabilirsiniz.

Yukarıdaki tüm adımları uyguladıktan sonra, siz ve arkadaşlarınız aynı sunucuda oynarsınız. Oradan, belirli bir noktada buluşmaya karar verebilir ve çevrimiçi GTA 5 oynamanın tadını çıkarabilirsiniz!

Daha önce de belirtildiği gibi, oyunda keşfedilecek çok şey var. Bir arkadaş veya rastgele oyuncularla yarışabilir. Etrafta kimse olmadığında, seviye atlamak için GTA 5’de özel işler oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar