GTA 6 ne zaman çıkıyor?

GTA 6 ne zaman çıkıyor?

Grand Theft Auto 6, Rockstar Games tarafından hala açıklanmamasına rağmen, bir şekilde 2020’nin en çok beklenen oyunu olarak sıralamaya liderlik ediyor. İşte GTA 6 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

GTA 5, 2013’te önceki nesil konsollarda piyasaya sürüldü, bu da hayranların yeni bir oyun için her zamankinden daha fazla beklemek zorunda kaldıkları ve sabırsızlıklarının iyice arttığını gösteriyor. Herkes bundan sonra ne olacağına dair ipuçları arıyor.

Bir sonraki projeleriyle ilgili ayrıntılar henüz geliştiriciler tarafından doğrulanamayabilir. Ancak bu, insanların Rockstar’ın hareketlerine göz kulak olmalarını engellemedi .

GTA 6 ne zaman piyasaya sürülecek?

Grand Theft Auto serileri arasında her zaman yaklaşık dört veya beş yıllık bir boşluk vardı, ancak bu tanımın doğru olması için yeni oyunun 2018’de piyasaya sürülmesi gerekiyordu. İki yıl geçti topluluk hala bekliyor.

Yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesi, GTA 6 gibi bir oyunun başlaması için ideal bir zaman olacak ve 2020 sürümü hakkında ipuçları olacaktı. Bununla birlikte, resmi bir çıkış tarihini öğrendikten sonra, ilk size bildireceğiz.

Grand Theft Auto 6 hangi şehirde oynanacak?

Birçok hayranın San Andreas’ın veya hatta Vice City’nin geri dönüşünü görmek istediğine şüphe yok, ancak şu ana kadar bildiklerimize dayanan en olası yerler hangileri?

Vice City’ye bir dönüş de kartlarda olabilir, oyunun çevrimiçi topluluğunun bazı üyeleri 2020 Super Bowl’da yayınlanmasıyla ilgili ipuçları olduğuna inanıyorlar . Etkinlik sırasında, FOX başlangıç ​​saatini sunmak için klasik GTA: Vice City HUD’yi, BBC de klasik yazı tipini kullandı.Diğerleri bunun Güney Amerika veya Asya gibi başka bir kıtada olacağını tahmin ediyor. Bir sızıntı, oyunun 70’ler veya 90’lar gibi başka bir çağda kurulacağını iddia etti , ancak bazıları bunun yanlış olduğunu iddia etti.Yani şuan yalanlar fazlasıyla piyasada dolanıyor resmi açıklamayı beklemek en doğru karar.

GTA 6 için resmi açıklamaları takip edip bir gelişme olduğunda sizleri bilgilendireceğiz yalan haberlere inanmayınız.