Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Oyun Pokémon Rumble Rush kapanıyor

Pokémon Rumble Rush kapanıyor

Bir yıldan kısa bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, ücretsiz oynanabilen Android ve iOS oyunu Pokémon Rumble Rush birkaç ay içinde çevrimdışı olacak.

Oyun ilk olarak Mayıs 2019’da başlatıldı ve bazı battle royale özelliklerine sahip beat-em-up oyunlarının bir koleksiyonu olan Pokémon Rumble serisinin beşinci versiyonu. Ne yazık ki, Pokémon Rumble Rush öncekilerle aynı şöhreti elde edemedi ve 22 Temmuz 2020’de ( Serebii aracılığıyla ) çevrimdışı olacak .

Oyun 22 Temmuz’a kadar 01: 59’da UTC’ye kadar kapanmayacak olsa da, ücretli öğelerin oyun içi satışları 15 Nisan 2020 itibariyle resmen askıya alındı. Poké Diamonds satın alanlar 22 Temmuz’a kadar bunları kullanabilirler.

Rumble Rush bu yıl daha sonra çevrimdışı olmasına rağmen, geliştirici Ambrella, oyun iyice kapanmadan önce birkaç güncellemeyi yayınlamayı planlıyor. Bu güncellemeler arasında 6 Mayıs – 27 Mayıs tarihleri ​​arasında bir Greninja ve Wonders of Kalos etkinliği ve Sinnoh etrafında dönen güncel bir oyun içi etkinlik yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar