Salı, Nisan 6, 2021
Ana Sayfa Oyun Saints Row: The Third remastered sürümü yayınlandı!

Saints Row: The Third remastered sürümü yayınlandı!

Saints Row: The Third, bir sonraki ay PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için tekrar güncellenecek.

Saints Row: The Third Remastered, yeni şekli işe daha gelişmiş grafikler ve görsel efektler sunabilecek.

Yayıncı Deep Silver : “Her silah tekrar düzenlendi, her araba yeniden tasarlandı ve şehrin büyük bir kısmı baştan yaratıldı; Saints Row: The Third muhteşem oldu.” dedi.

Saints Row: Third Remastered, orijinal oyunun üç farklı görev paketi ve 30’dan fazla DLC parçasıyla birlikte geliyor.

Oyunun geliştirici firmaları Volition ve stüdyo Sperasoft, IGN’ye serinin üçüncü oyununu baştan düzenleme kararının Saints Row: The Third’ün yıllar boyunca popülerliğini koruduğu gerçeğini açıkladı.

Deep Silver’ın baş sanat direktörü Nikolay Stoyanov, IGN’ye “Saints Row: The Third’ü bir başyapıt olarak düşünüyoruz ve bizim açımızdan serinin kendisini gerçekten bulduğu yer burası” dedi.

Ayrıca Volition sanat yönetmeni Frank Marquart, yeniden düzenlenmiş versiyonun orijinal oyunu bu kadar unutulmaz kılan özelliklerini geliştirdiğini söyledi.

Marquart, “Sanat tarafında, oyuna bu sanat stilini ‘exagereal’ olarak adlandırıyoruz ve bu abartmayı, topraklanmaya yetecek kadar gerçeklikle uyandırmak için tasarlandı” dedi. “Yani exagereal’ın gerçekçi kısmı, Remastered sürümünden bir hayli daha güçlü.”

Maalesef orijinal oyunla ilgili içerikler, Saints Row: The Third Remastered’da olmayacak.

Çevrimiçi iş birliğini korunurken, bölünmüş ekranlı iş birliği kaldırıldığını belirtmek isteriz. Remastered, PlayStation 4 ve Xbox One’da saniyede 30 kare ile sunulacak, ancak PC’de saniyede 60 kare ile görsel verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar