Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Oyun Steam Önceki Kullanıcı Adlarını Görüntüleme ve Silme

Steam Önceki Kullanıcı Adlarını Görüntüleme ve Silme

Steam, oyun kariyeriniz boyunca kullanabileceğiniz çeşitli takma adların geçmişini daima tutacaktır. Arkadaş listenizde olsun ya da olmasın, herhangi bir Steam kullanıcısının takma adlarını görebilmenin yanı sıra zaman içinde takma adlarınızın ne olduğunu da kontrol edebilirsiniz. 

Birinin Steam takma adlarını görüntülemek için profil sayfasına gitmeniz gerekir. Arkadaş listenizi açıp, bir arkadaşınıza sağ tıklayıp “Profili Görüntüle” yi seçerek herhangi bir arkadaşınızın profilini görüntüleyebilirsiniz.

Hesabın kullandığı takma addan farklı olan orijinal kullanıcı adını biliyorsanız, bunu herhangi bir hesapla da yapabilirsiniz. Herhangi bir tarayıcıyı kullanarak https://steamcommunity.com/id/, son eğik çizgiden sonra kişinin profil adına gidin ve ekleyin.

Birinin profilini görüntüledikten sonra, kullanıcı adının sağındaki aşağı oku tıklayarak tüm takma adlarını görüntüleyebilirsiniz. Steam’de hesabınıza masaüstü istemcisi veya web sitesi üzerinden giriş yaptıysanız ve kendi profilinizi görüntülüyorsanız, bu damlanın altındaki “Önceki Takma Adları Temizle” düğmesini kullanarak önceki takma adlarınızın tümünü temizleyebilirsiniz açılır menü.

Bazı insanlar Steam takma adlarını eğlence için, bazıları takım adları için, bazıları ise diğer nedenlerle değiştirir. Takma adlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, bu hızlı yöntem yalnızca birkaç tıklama alır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar