Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Oyun The Last of Us Part II ertelendi!

The Last of Us Part II ertelendi!

Son derece beklenen devam filmi The Last of Us Part II, resmi olarak COVID-19 olarak adlandırılan pandemik koronavirüs nedeniyle ertelendi. Sony değişikliği Perşembe günü açıkladı ancak başka ayrıntı vermedi.

The Last of Us Part II
The Last of Us Part II

Sony Interactive Entertainment, The Last of Us Part II’nin ve Marvel’s Iron Man VR’nin lansmanını bir sonraki duyuruya kadar erteleme konusunda zor bir karar verdi ,” dedi Sony Perşembe günü bir tweet’te. “Lojistik olarak, küresel kriz oyuncularımızın hak ettiği lansman deneyimini sağlamamızı engelliyor. Şu anda rapor edilecek başka gecikme yok, ancak sizi güncel tutacağız. ”

Naughty Dog’un 2013’ün The Last of Us’unu takip etmesinin ardından The Last of Us Part II’nin ikinci gecikmesi Ekim 2019’da geri itildi. The Last of Us devam filminin başlangıçta 21 Şubat 2020’de yayınlanması planlandı.

Yönetmen Neil Druckmann, başlangıçtaki gecikmenin stüdyo vizyonundan ödün vermek zorunda kalmayacağını ve ekibin “ihtiyaç duyduğumuz cila miktarını önceden tahmin edebilirdik, ancak bu oyunun boyutu ve kapsamı daha iyi hale geldiğini” söyledi. bizim.” PlayStation 3 orijinali piyasaya sürüldükten sonra büyük beğeni topladı ve devam filmi 2014’ten beri geliştiriliyor.

Bu son oyun gecikmeleri, COVID-19 salgınının oyun endüstrisini nasıl etkilediğinin bir başka örneğidir. Oyun Geliştiriceleri Konferansı ve Elektronik Eğlence Fuarı gibi konferanslar ve fuarlar,  planlanan oyun açıklamalarını ve iş anlaşmalarını etkileyecek şekilde ertelendi veya iptal edildi.

Yine de Sony, yaklaşmakta olan PlayStation 5’in beklendiği gibi çıkmasnı istiyor. Yeni konsolda çok az bilgi sağlanmakla birlikte şirket, mevcut mali yıl için oyun ve ağ hizmetleri segmentinde “önemli bir etki” beklemediğini söyledi. PS5’in tatil 2020 sezonu için çıkması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar