Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Yazılım Whatsapp aynı anda birkaç cihazda çalışmayı destekleyecek

Whatsapp aynı anda birkaç cihazda çalışmayı destekleyecek

WhatsApp hala dünya çapında en yaygın kullanılan akıllı telefon mesajlaşma uygulaması. Ancak teknik olarak rakipleri , Facebook yan kuruluşunun çok önünde. Örneğin, Telegram aynı hesabı birden fazla cihazda paralel olarak kullanma seçeneği sunar. İletileri gönderdikten sonra da düzenleyebiliriz.

WABeta Info portalı, WhatsApp’ın Android beta sürümü 2.20.143’te yeni bir özellik fark etti, bu da aynı hesabı birkaç cihazda paralel kullanma olasılığının şu anda geliştirilmekte olduğunu gösteriyor. Bu, WhatsApp’ın hatasız olmasını sağlamak için çalıştığı ve herhangi bir çıkış tarihi bulunmadığı anlamına gelir.

Ancak, yeni özellik uygulamanın beta sürümünde henüz herkese görünür değil. Ek olarak, işlev şu anda iOS’ta hala eksik, bu nedenle WhatsApp’ın çoklu cihaz özelliğini gerçekten getirmesi biraz zaman alabilir.

Daha önce, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere birden fazla cihazın kullanımı hakkında söylentiler vardı. Özellikle Apple’dan iPad için uygulamadan ayrı bir uygulama geliştiriliyor olabilir. Bu yerel olarak çalışmalıdır. Bu, akıllı telefonun paralel olarak bağlanması gerekmediği anlamına gelir.

Şimdilik, Whatsapp’ın akıllı telefondan bağımsız çalışan masaüstü uygulamaları sunup sunmayacağını görmek için beklemek zorundayız. Milyonlarca kullanıcı için çok kullanışlı bir özellik olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar